تور سوئیس + آلمان

5 و 26 اسفند

10 شب و 11 روز

۴۰۹۰ € + نرخ پرواز

3 شب لوزان - 2 شب زوریخ - 2 شب کلن - 3 شب فرانکفورت

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

دو تخته

۳۲۹۰ € + نرخ پرواز

یک تخته

۴۰۹۰ € + نرخ پرواز

کوک با تخت

۲۵۱۰ € + نرخ پرواز

کودک بدون تخت

۱۱۰۰ € + نرخ پرواز

درباره تور

اگر قصد سفر به شهرهای زوریخ و دوسلدورف در سفر بعدی خود دارید، باید بگوییم که این دو شهر دارای تفاوت های جذابی هستند. زوریخ شهری با تمرکز بر امور مالی و صنعت است، در حالی که دوسلدورف شهری با صنعت گردشگری و فرهنگ است. با این وجود، هر دو شهر دارای جاذبه های فراوانی هستند که می توانید در 7 روز اقامت در این شهرها به آنها سر بزنید. در زوریخ، برج های بلند و زیبا، موزه های جالب و باستانی، باغ های عمومی و جاده های دوچرخه سواری زیادی وجود دارد. برج مشهور زوریخ به نام “گراس شوایزر” با ارتفاع 871 فوت، یکی از بلندترین برج های اروپا است که می توانید با بلند شدن به بالا، نمایی فوق العاده از شهر را ببینید. موزه های معروف زوریخ شامل موزه کانتون زوریخ، موزه فرهنگی اتومبیل، موزه فرهنگی قدیمی و بسیاری دیگر هستند. باغ های عمومی مانند “گرین آیلند”، “زوریخزی” و “یونتر دنتال” بسیار زیبا و دیدنی هستند. برای دوچرخه سواری در زوریخ، یکی از بهترین مسیرها در ساحل دریاچه “زوریخ” است. بعد از اتمام اقامت در زوریخ، برای تکمیل سفر، شهر دوسلدورف را برای چند روز دیگر بازدید کردیم. دوسلدورف شهری دوست داشتنی در شمال آلمان است که با فرودگاه بزرگ خود، به یکی از شهرهای مهم تجاری آلمان تبدیل شده است.

برنامه سفر

مدارک مورد نیاز شینگن

1- اصل گذرنامه معتبر با حداقل 9 ماه اعتبار و حداقل 4 صفحه خالی (دو صفحه سفید روبروی هم)

2- فرم تقاضای ویزا که بطور کامل به زبان انگلیسی تکمیل توسط شخص متقاضی امضا شده باشد.

3- دو قطعه عکس 4.5 * 3.5 رنگی جدید با زمینه روشن

4- اصل و ترجمه شناسنامه متقاضی از تمام صفحات شناسنامه

5- گواهی تمکن مالی از بانک مربوط به زبان انگلیسی همراه گردش حساب 3 ماه آخر مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در پاسپورت، به زبان انگلیسی با مهر شعبه (تاریخ صدور حساب گواهی حداکثر یک هفته قبل از تاریخ سفارت باشد). مبلغ تمکن به صلاحدید آژانس تعیین می شود.

6- سندملکی

مدارک شغلی به همراه ترجمه:

7- برنامه دقیق سفر

8- واچر هتل

9- کپی A4 رزرو بلیت رفت و برگشت

10- کپی A4 بیمه مسافرتی

11- نامه ریجکتی (درصورت داشتن سابقه ریجکتی از کشورهای اتحادیه شنگن)

12- ارائه ضمانت نامه حسن اجرای تعهدات برای هر نفر حداقل پانصد میلیون تومان (این مبلغ بنابر شرایط مسافر ممکن است تغییر یابد.)

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.