تور سوئیس (7 روزه)

28 اسفند و 5 فروردین

6 شب و 7 روز

۲۳۵۰ € + نرخ پرواز

3 شب لوزان - 3 شب زوریخ

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

دو تخته

۱۶۹۰ € + نرخ پرواز

یک تخته

۲۳۵۰ € + نرخ پرواز

کوک با تخت

۱۲۷۰ € + نرخ پرواز

کودک بدون تخت

۴۹۰ € + نرخ پرواز

درباره تور

ما اینجا با هم به بررسی مزایای و جاذبه‌های گردشگری دو شهر زوریخ و لوزان در سوئیس خواهیم پرداخت. سوئیس یکی از کشورهایی است که به عنوان جواهر توریستی در اروپا شناخته می‌شود و طبیعت بکر و بی‌نظیر آن، بازدید کنندگان را شگفت‌زده می‌کند. شهرهای زوریخ و لوزان دو شهر پرطرفدار در سوئیس هستند که با امکانات فراوان و جاذبه‌های فراوانی برای بازدیدکنندگان خارجی همراه است. زوریخ یکی از شهرهای مهم و پرجذاب در سوئیس است که به دلیل طبیعت بکر و زیبایش برای گردشگران بسیار جذاب است. با اقامت در این شهر، می‌توانید از تمامی امکانات گردشگری آن استفاده کنید. جاذبه‌های گردشگری مهم زوریخ شامل موزه‌های بسیاری هستند که شامل موزه فرهنگ شناسی، موزه هنرهای زیبا، موزه طبیعی و همچنین موزه واتیکان می‌شوند. پارک های زیبا، بازارچه‌های بزرگ، فضاهای خرید بسیار زیاد، سینماها و تئاترهای متنوع، کافه‌های زیبا و مراکز خرید برای بازدیدکنندگان ارائه می‌شود.
همچنین، شهر زوریخ شهری پویا با فضای فرهنگی بسیار زیاد است و شامل برگزاری رویدادهای فرهنگی بسیاری می‌شود که از آن‌ها می‌توان به نمایشگاه‌های هنری و تاریخی، کنسرت‌های موسیقی، نمایش‌های تئاتر و اجرای فیلم‌های سینمایی اشاره کرد.

برنامه سفر

مدارک مورد نیاز شینگن

1- اصل گذرنامه معتبر با حداقل 9 ماه اعتبار و حداقل 4 صفحه خالی (دو صفحه سفید روبروی هم)

2- فرم تقاضای ویزا که بطور کامل به زبان انگلیسی تکمیل توسط شخص متقاضی امضا شده باشد.

3- دو قطعه عکس 4.5 * 3.5 رنگی جدید با زمینه روشن

4- اصل و ترجمه شناسنامه متقاضی از تمام صفحات شناسنامه

5- گواهی تمکن مالی از بانک مربوط به زبان انگلیسی همراه گردش حساب 3 ماه آخر مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در پاسپورت، به زبان انگلیسی با مهر شعبه (تاریخ صدور حساب گواهی حداکثر یک هفته قبل از تاریخ سفارت باشد). مبلغ تمکن به صلاحدید آژانس تعیین می شود.

6- سندملکی

مدارک شغلی به همراه ترجمه:

7- برنامه دقیق سفر

8- واچر هتل

9- کپی A4 رزرو بلیت رفت و برگشت

10- کپی A4 بیمه مسافرتی

11- نامه ریجکتی (درصورت داشتن سابقه ریجکتی از کشورهای اتحادیه شنگن)

12- ارائه ضمانت نامه حسن اجرای تعهدات برای هر نفر حداقل پانصد میلیون تومان (این مبلغ بنابر شرایط مسافر ممکن است تغییر یابد.)

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.