تور سوئیس (5 روز لوزان)

2 و 6 فروردین

4 شب و 5 روز

۱۸۹۰ € + نرخ پرواز

4 شب لوزان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

دو تخته

۱۲۹۰ € + نرخ پرواز

یک تخته

۱۸۹۰ € + نرخ پرواز

کوک با تخت

۹۵۰ € + نرخ پرواز

کودک بدون تخت

۳۹۰ € + نرخ پرواز

درباره تور

مرکز اصلی سوئیس، مجموعه‌ای از مناظر طبیعی و تاریخی فوق العاده است. در لوزان، با معماری مدرن، خیابان‌هایی پراز جنب و جوش، باغ‌های دل‌نشین و پارک‌هایی زیبا، ساحل دریاچه ژنو و مناظر طبیعی کوهستانی خیره کننده زیادی برای دیدن وجود دارد. این شهر به عنوان مرکز آموزشی، فرهنگی، اقتصادی و گردشگری شناخته شده است. در ادامه، برخی از جاذبه‌های دیدنی و فعالیت‌هایی که در لوزان می‌توانید انجام دهید، برای یک سفر 5 روزه به شما معرفی می‌شود:
  • دریاچه ژنو: دریاچه بزرگ ژنو که بین سوئیس و فرانسه قرار دارد، از جمله محبوب‌ترین مقاصد گردشگری لوزان است. می‌توانید در این دریاچه شنای کنید، قایق‌سواری کنید یا به سمت شهرهای دیگری که در اطراف آن واقع شده‌اند، سفر کنید.
  • کلیسای سنت فرانسیس: این کلیسا، یکی از جاذبه‌های تاریخی لوزان است و در قلب شهر واقع شده است. معماری زیبای این کلیسا باعث شده تا به عنوان یکی از نمادهای شهر شناخته شود.
  • باغ‌های لوزان: شهر لوزان، شهری سبز و پر از باغ‌های دل‌نشین است که به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری شناخته می‌شود. می‌توانید در این باغ‌ها قدم بزنید، ناهار بخورید و از مناظر طبیعی اطراف لذت ببرید.

برنامه سفر

مدارک مورد نیاز شینگن

1- اصل گذرنامه معتبر با حداقل 9 ماه اعتبار و حداقل 4 صفحه خالی (دو صفحه سفید روبروی هم)

2- فرم تقاضای ویزا که بطور کامل به زبان انگلیسی تکمیل توسط شخص متقاضی امضا شده باشد.

3- دو قطعه عکس 4.5 * 3.5 رنگی جدید با زمینه روشن

4- اصل و ترجمه شناسنامه متقاضی از تمام صفحات شناسنامه

5- گواهی تمکن مالی از بانک مربوط به زبان انگلیسی همراه گردش حساب 3 ماه آخر مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در پاسپورت، به زبان انگلیسی با مهر شعبه (تاریخ صدور حساب گواهی حداکثر یک هفته قبل از تاریخ سفارت باشد). مبلغ تمکن به صلاحدید آژانس تعیین می شود.

6- سندملکی

مدارک شغلی به همراه ترجمه:

7- برنامه دقیق سفر

8- واچر هتل

9- کپی A4 رزرو بلیت رفت و برگشت

10- کپی A4 بیمه مسافرتی

11- نامه ریجکتی (درصورت داشتن سابقه ریجکتی از کشورهای اتحادیه شنگن)

12- ارائه ضمانت نامه حسن اجرای تعهدات برای هر نفر حداقل پانصد میلیون تومان (این مبلغ بنابر شرایط مسافر ممکن است تغییر یابد.)

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.