تور فرانسه + ایتالیا (10 روزه)

29 اسفند و 10 فروردین

10 شب و 11 روز

۳۷۹۰ € + نرخ پرواز

5 شب پاریس + 2 شب ونیز + 3 شب رم

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

دو تخته

۲۸۹۰ € + نرخ پرواز

یک تخته

۳۷۹۰ € + نرخ پرواز

کوک با تخت

۲۲۱۰ € + نرخ پرواز

کودک بدون تخت

۷۸۰ € + نرخ پرواز

درباره تور

مسافرت به شهرهای دیدنی اروپایی، تجربه‌ای شگفت‌انگیز است که برای بسیاری از مسافران به یادگاری می‌ماند. یک سفر چهار شبه به پاریس، فرصتی بسیار خوب برای بازدید از جاذبه‌های مشهور و معروف این شهر می‌باشد. از جمله برج ایفل، موزه لوور، کاخ ورسای، کاتدرال نوتردام و پلکان مونت‌مارتر. علاوه بر این، سفر به پاریس فرصت خوبی برای خرید لباس و محصولات فرانسوی است. میدان Champs-Élysées به عنوان یکی از مراکز خرید مشهور در پاریس شناخته شده و خرید از فروشگاه‌های معروفی مانند Louis Vuitton و Chanel نیز از جمله فعالیت‌هایی است که در این شهر می‌توان انجام داد. اگر شما به دنبال تجربه‌ی بیشتری هستید، یک سفر به رم نیز پیشنهاد می‌شود. بازدید از جاذبه‌هایی مانند کلیسای سنت پطر، کلیسای جامع واتیکان، کلیسای سنت ماریای مجسّده و فروم مجسّده و حتی بازدید از آثار تاریخی همچون کلون‌نا و آرک دی تریومف، یک تجربه‌ی فرهنگی فوق العاده را برای شما به ارمغان می‌آورد. همچنین، سفر به بارسلونا که شهری فوق‌العاده زیبا و معروف است، می‌تواند یک تجربه‌ی بسیار خوب و لذت بخش باشد. این شهر با داشتن جاذبه‌هایی مانند باغ گوئل، معبد ساگرادا فامیلیا، موزه پیکاسو، و منطقه قدیمی شهر، یک تجربه‌ی فوق العاده را برای شما به ارمغان می‌آورد.

برنامه سفر

مدارک مورد نیاز شینگن

1- اصل گذرنامه معتبر با حداقل 9 ماه اعتبار و حداقل 4 صفحه خالی (دو صفحه سفید روبروی هم)

2- فرم تقاضای ویزا که بطور کامل به زبان انگلیسی تکمیل توسط شخص متقاضی امضا شده باشد.

3- دو قطعه عکس 4.5 * 3.5 رنگی جدید با زمینه روشن

4- اصل و ترجمه شناسنامه متقاضی از تمام صفحات شناسنامه

5- گواهی تمکن مالی از بانک مربوط به زبان انگلیسی همراه گردش حساب 3 ماه آخر مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در پاسپورت، به زبان انگلیسی با مهر شعبه (تاریخ صدور حساب گواهی حداکثر یک هفته قبل از تاریخ سفارت باشد). مبلغ تمکن به صلاحدید آژانس تعیین می شود.

6- سندملکی

مدارک شغلی به همراه ترجمه:

7- برنامه دقیق سفر

8- واچر هتل

9- کپی A4 رزرو بلیت رفت و برگشت

10- کپی A4 بیمه مسافرتی

11- نامه ریجکتی (درصورت داشتن سابقه ریجکتی از کشورهای اتحادیه شنگن)

12- ارائه ضمانت نامه حسن اجرای تعهدات برای هر نفر حداقل پانصد میلیون تومان (این مبلغ بنابر شرایط مسافر ممکن است تغییر یابد.)

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.