تور فرانسه + هلند

7 و 14 فروردین

7 شب و 8 روز

۲۸۹۰ € + نرخ پرواز

4 شب پاریس - 3 شب آمستردام

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

دو تخته

۲۲۲۰ € + نرخ پرواز

یک تخته

۲۸۹۰ € + نرخ پرواز

کوک با تخت

۱۶۷۰ € + نرخ پرواز

کودک بدون تخت

۶۲۰ € + نرخ پرواز

درباره تور

پاریس، شهری است با گذشته‌ای پرافتخار که به عنوان قلب فرهنگی و هنری اروپا مشهور است. اگر شما نیز قصد سفر به پاریس دارید، حتما باید این شهر بسیار زیبا را در لیست سفرهای خود قرار دهید. شهر پاریس با شهربازی‌های شگفت انگیز، آثار باستانی، بناهای بلند، فرهنگ و هنر، جذابیت‌های خاص خود را دارد. همچنین می‌توانید مجسمه‌ی آزادی، موزه‌ی لوور، کلیسای سنت ژرمن دو پره، کلیسای سنت ژان و برج ایفل را نیز از نزدیک ببینید. آمستردام، شهری جذاب و پویا در کشور هلند است که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. این شهر با قدمتی بیش از ۸۰۰ ساله، با معماری زیبا، کانال‌های آبی و موزه‌های فراوان، انتخاب بسیاری از مسافران است. در ادامه به توضیحاتی درباره اقامت در آمستردام می‌پردازیم. در آمستردام انواع محل اقامت از هتل‌های لوکس تا هتل‌های بومی و همچنین آپارتمان‌های مبله وجود دارد. قبل از رزرو محل اقامت خود، بهتر است قیمت‌ها را با یکدیگر مقایسه کرده و از دیدن امتیازات هتل و امکانات آن اطمینان حاصل کنید. آمستردام شهری پیاده‌پذیر است و از قابلیت‌های این شهر برای اقامتگاه‌هایی که در مرکز شهر قرار دارند، استفاده کرده‌اند. برای آن‌هایی که در نزدیکی مرکز شهر اقامت دارند، امکان دسترسی به مراکز تفریحی و دیدنی شهری از جمله موزه‌ها، باغ‌ها و محل‌های توریستی مهم بسیار راحت است. از جمله مکان‌هایی که باید حتماً در آمستردام دیده شود می‌توان به باغ وحش آمستردام، موزه ون گوگ، موزه رم‌های کاوتش، آرامگاه رم‌های هلندی، کاخ ریخت‌آرت و باغ‌های آن، کاخ کارراش و… اشاره کرد. در مورد غذاهای محلی آمستردام می‌توان به هرینگ، شراب و انواع قهوه اشاره کرد. بازارهای محلی شهر نیز مکانی برای خرید هدیه‌هایی مانن

برنامه سفر

مدارک مورد نیاز کشور فرانسه

1- اصل گذرنامه معتبر با حداقل 9 ماه اعتبار و حداقل 4 صفحه خالی (دو صفحه سفید روبروی هم)

2- فرم تقاضای ویزا که بطور کامل به زبان انگلیسی تکمیل توسط شخص متقاضی امضا شده باشد.

3- دو قطعه عکس 4.5 * 3.5 رنگی جدید با زمینه روشن

4- اصل و ترجمه شناسنامه متقاضی از تمام صفحات شناسنامه

5- گواهی تمکن مالی از بانک مربوط به زبان انگلیسی همراه گردش حساب 3 ماه آخر مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در پاسپورت، به زبان انگلیسی با مهر شعبه (تاریخ صدور حساب گواهی حداکثر یک هفته قبل از تاریخ سفارت باشد). مبلغ تمکن به صلاحدید آژانس تعیین می شود.

6- سندملکی

مدارک شغلی به همراه ترجمه:

7- برنامه دقیق سفر

8- واچر هتل

9- کپی A4 رزرو بلیت رفت و برگشت به فرانسه

10- کپی A4 بیمه مسافرتی

11- نامه ریجکتی (درصورت داشتن سابقه ریجکتی از کشورهای اتحادیه شنگن)

12- ارائه ضمانت نامه حسن اجرای تعهدات برای هر نفر حداقل پانصد میلیون تومان (این مبلغ بنابر شرایط مسافر ممکن است تغییر یابد.)

*** هزینه صندوق سفارت و VFS، (کلیه مبالغ غیر قابل استرداد است):

بزرگسالان: 3،030،000 تومان + 35 یورو - کودک 6 تا 12 سال: 1،520،000 تومان + 35 یورو - کودک تا 6 سال: رایگان + 35 یورو

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.