وبلاگ

در آلمان به کدوم شهرها سفر کنیم؟ | معرفی شهرهای توریستی آلمان

در آلمان به کدوم شهرها سفر کنیم؟ | معرفی شهرهای توریستی آلمان

ین مقاله در مورد شهرهای توریستی آلمان است. این کشور منحصربه‌فرد بزرگ‌ترین کشور اتحادیه اروپا و یکی از زیباترین و تاریخی‌ترین کشورهای اروپاست. هر منطقه از آلمان شهرهای مختلفی دارد که زیبایی‌های خاص خود رادارند. در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی، آلمان جدا از وسعت، از تنوع جغرافیایی بالایی برخوردار است. حدود 80 شهر در آلمان وجود دارد که می‌توانید نقاط گردشگری زیبایی را در آن‌ها پیدا کنید.

لیست شهرهای توریستی آلمان از پایتخت زیبا و مدرن تا بندر هامبورگ ساختاریافته و قدیمی و شهرهای تاریخی مانند کلن و نورنبرگ ادامه پیدا می‌کند با ما همراه باشید تا چند شهر توریستی آلمان را به شما معرفی کنیم.

  • برلین | Berlin

اولین شهر در لیست شهرهای توریستی آلمان برلین است و ازنظر جمعیت، موقعیت مکانی، جاذبه‌های گردشگری، توسعه‌یافتگی و مدرنیته بر سایر شهرهای این کشور برتری دارد. در شهر برلین به دلیل تعداد زیاد شهروندان و همچنین تردد توریست‌ها جذابیت خاصی وجود دارد. شهر برلین شاهد رویدادهای تاریخی مهم بسیاری مانند جنگ جهانی اول و دوم بوده است. این شهر تاریخی و معتبر ترکیبی از ساختمان‌ها دارد که هر یک نشان‌دهنده یک دوره تاریخی است. دوران پست‌مدرن و کمونیستی از این دوران است.

اما شب برلین را در همه جای دنیا می‌شناسند شب‌های این شهر زندگی خاصی دارد کشورها فرهنگ و تمدن متنوعی دارند که یکی از جاذبه‌های برلین است از لیست جاذبه‌های برلین می‌توان به دروازه براندنبورگ (Brandenburg Gate)، گذرگاه مرزی چک پوینت چارلی (Checkpoint Charlie)، ساختمان پارلمان، یا همان رایشستاگ (Reichstag)، و گالری سمت شرقی دیوار برلین اشاره کرد و باید خاطرنشان کرد بازدید از این مکان‌ها رایگان است.

در آلمان به کدوم شهرها سفر کنیم؟ | معرفی شهرهای توریستی آلمان

  • هامبورگ | Hamburg

بعد از برلین، پایتخت آلمان. بزرگ‌ترین شهر این کشور هامبورگ است و به همین دلیل است که هامبورگ یکی از مهم‌ترین شهرهای توریستی آلمان محسوب می‌شود. هامبورگ یک شهر بندری بسیار زیبا با 100 کیلومترمربع مساحت است و این شهر همچنین عنوان بزرگ‌ترین بندر اروپا را دارد.

در آلمان به کدوم شهرها سفر کنیم؟ | معرفی شهرهای توریستی آلمان

  • کلن | Cologne

کلن یکی از مهم‌ترین شهرهای توریستی آلمان به شمار می‌رود و یکی از بزرگ‌ترین شهرهای اروپا از منظر تاریخ، فرهنگ، سیاست، موقعیت جغرافیایی، آموزش، اقتصاد و گردشگری است. کلن شهری با تاریخ غنی است که توسط رومیان در 38 قبل از میلاد کشف شد. با توجه به آنچه گفته شد؛ کلن یکی از قدیمی‌ترین شهرهای آلمان است.

یکی از معروف‌ترین مکان‌های شهر، کلیسای جامع کلن است که از جنگ جهانی دوم جان سالم به ماندو به‌عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید. ساخت این بنا در سال 1248 آغاز شد و تا سال 1880 به طول انجامید، برج‌های ناقوس این کلیسا بیش از 157 متر ارتفاع دارند. گردشگرانی که جرئت بالا رفتن از 500 پله برج جنوبی کلیسا رادارند می‌توانند منظره‌ای فوق‌العاده از شهر را ببینند. اگر به معماری و تاریخ گوتیک علاقه دارید، قطعاً از بازدید از این کلیسای جامع لذت خواهید برد.

در آلمان به کدوم شهرها سفر کنیم؟ | معرفی شهرهای توریستی آلمان

  • مونیخ | Munich

اکثر مردم جهان مونیخ را بعد از پایتخت آلمان که برلین است  به خوبی می‌شناسند. این شهر مملو از شگفتی‌های زیبا درزمینهٔ فناوری، معماری، هنر، موزه‌ها، علم و فناوری است و جز شهرهای توریستی آلمان محسوب می‌شود. مونیخ آلمان اگرچه شهری تاریخی است اما شهری مترقی و مدرن نیز هست.

به‌عنوان‌مثال، در سفر به مونیخ، آلمان، از کلیسای فرانکیرچ، مارین پلاتز، باغ انگلیسی، کلیسای سنت پیر، تئاتر کوویلیز، باغ وحش هلابران، پارک المپیک، کاه نیمفنبورگ و دیگر جاذبه هایاین شهر بازدید کنید. به دلیل مدرن بودن، شهر مونیخ دارای هتل‌های درجه یک، رستوران‌های عالی با غذاهای لذیذ و طیف وسیعی از سرگرمی‌ها است تا سفری ایدئال را برای شما تضمین کند.

در سفر با آژانس مسافرتی آفتاب درخشان دی شما می‌توانید تجربه‌ای منحصربه‌فرد را حس کنید. سفر در تور آلمان مطمئنا یکی از بهترین تجربه‌های زندگی‌تان خواهد بود.

در آلمان به کدوم شهرها سفر کنیم؟ | معرفی شهرهای توریستی آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *