وبلاگ

4 مورد از قلعه های تاریخی آلمان

4 مورد از قلعه های تاریخی آلمان

این مقاله در مورد قلعه های تاریخی آلمان است. آلمان کشوری است که با توجه به تاریخ خود دارای بسیاری از این قصرها و قلعه‌های تاریخی باشکوه است. قلعه‌های سنگی زیبا در سراسر این کشور وجود دارد و هرکدام این قلعه‌ها بیانگر تاریخی جذاب و شیرین است. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

قلعه های تاریخی آلمان بناهای سنگی زیبا، مستحکم و محکمی هستند که شوالیه‌ای، پادشاهان شجاع در آن زندگی می‌کردند و هرکدام از این قلعه‌ها سبک‌های مختلف معماری و داستان‌های زیبا در دل خوددارند. بسیاری از قلعه‌های تاریخی هنوز در گوشه و کنار آلمان با تاریخ‌های جالب و صحنه‌هایی از رویدادهای مهم تاریخی پابرجا هستند. این بار قصد داریم 4 قلعه‌ی تاریخی آلمان را باهم بهتر بشناسیم.

  • قلعه وارتبورگ | Wartburg

قلعه واتبورگ اولین قلعه تاریخی آلمان است که قصد معرفی آن راداریم. این قلعه 900 ساله اولین قلعه آلمانی است که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت‌شده است. در طول عمر این قلعه، هر یک از صاحبان آن عناصر مختلفی را به واتبورگ اضافه کردند که نمایانگر معماری مدرن آن زمان است. به‌طوری‌که بازدیدکنندگان می‌توانند ازهرجهتی که به مرکز نزدیک می‌شوند داستان متفاوتی را ببینند.

مارتین لوتر، رهبر پروتستان، در اوایل قرن شانزدهم در این قلعه پنهان شد تا کتاب مقدس را ترجمه کند. در قرن بیستم، آدولف هیتلر سعی کرد علامت صلیب را حذف کند و یک صلیب شکسته، نماد آلمان هیتلری را جایگزین آن کند. این قلعه تاریخی یکی از قدیمی‌ترین بناهای آلمان است و گردشگران می‌توانند در امتداد دامنه‌ها و مسیرهای قلعه قدم بزنند یا با ماشین به سمت قلعه تاریخی بروند.

4 مورد از قلعه های تاریخی آلمان

  • قلعه لیختن اشتاین | Lichtenstein Castle

قلعه لیختن اشتاین جزو قلعه های تاریخی آلمان به شمار می‌آید که الهام‌بخش رمان لیختن اشتاین ویلیام هاگ بود. در طول این تور، بازدیدکنندگان می‌توانند از اتاق‌های مجلل تزئین شده با نقاشی‌های دیواری به سبک قرون‌وسطایی دیدن کنید.

درهای قلعه به‌جز در ماه‌های دسامبر و ژانویه به روی عموم باز است. این قلعه زیبا در کمتر از 200 کیلومتری شمال غربی نویشوانشتاین در ایالت بادن-وورتمبرگ و درشیب کوه‌های آلپ سوابی و 250 متر بالاتر از رودخانه ایچاج ساخته‌شده است. این قلعه به سبک معماری نئوگوتیک ساخته‌شده است و به خاطر مجموعه بزرگی از سلاح‌ها و زره‌های تاریخی‌اش شناخته‌شده است.

4 مورد از قلعه های تاریخی آلمان

  • قلعه هایدلبرگ | Heidelberg Palace

قلعه هایدلبرگ در 80 متری قسمت شمالی تپه قرار دارد و جز قلعه های تاریخی آلمان محسوب می‌شود. قلعه هایدلبرگ تاریخی طولانی و پرتلاطم دارد و ساختار اصلی قلعه به قرن سیزدهم بازمی‌گردد. این قلعه در جنگ 30 ساله آسیب زیادی دید، سپس فرانسوی‌ها قلعه را در قرن 17 تخریب کردند، در هنگام بازسازی قلعه در سال 1764 صاعقه به قلعه اصابت کرد. این اثر تاریخی بازسازی‌های مختلفی را پشت سر گذاشته و سبک‌های معماری مختلفی در حین مرمت به کار گرفته‌شده است که گفته می‌شود این تنوع بر جذابیت این قلعه می‌افزاید.

4 مورد از قلعه های تاریخی آلمان

  • قلعه نیو شو انشتاین | Neuschwanstein Castle

قلعه تاریخی نیو شوانشتاین یکی از زیباترین قلعه های تاریخی آلمان است که عکس‌های اینستاگرامی زیبا از این مکان بسیار وایرال شده است و شمارا حیرت‌زده می‌کند. این قلعه یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در اروپا است. قلعه جدید شوانشتاین در قلب کوه‌های آلپ در استان باواریا و در نزدیکی شهر کوچک و کوهستانی فوسن قرار دارد. قلعه‌ای که در فیلم زیبای خفته که توسط کمپانی والت دیزنی ساخته‌شده است، از ظاهر چشمگیر و زیبای این قلعه الهام گرفته‌شده است.

در سفر با آژانس مسافرتی آفتاب درخشان دی شما می‌توانید تجربه‌ای منحصربه‌فرد را حس کنید. سفر با تور آلمان سفر به دنیای شگفتی‌های مبهوت‌کننده است که خاطرات فراموش‌نشدنی برای شما رقم می‌زند.

4 مورد از قلعه های تاریخی آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *